Logo MXmoto

Logo Penicka

Logo Svijany

Kovo Mazánek

Logo Podkrkonošká uzenina

Logo Podkrkonošká uzenina

Logo Pojizeří

Logo Duleba Pneu

Logo Duleba Pneu

Logo UNIVOK

Logo Pecka

Logo Vrakoviště

Logo rmauto

Logo krejsa

MRP

Logo Koucky_Farsky

Logo Čech a Polák

Logo DrLes

GT_Trade

Logo Strnad

Logo tovarna

Logo Brabenec

Logo Klapste

Logo tvůj úklid

Logo NBR

Logo JK9graphic

Logo Sindelar

Logo_Stomp

Logo Kostalov

imusicdata.cz - více jak 20 let jsme pro obchodníky, zvukaře, osvětlovače a muzikanty spolehlivým partneremDRUŽSTVA v Nové Pace jsou ZRUŠENY

Z důvodu nepřihlášení minimálního počtu družstev musíme tento závod zrušit. Je nám to opravdu líto, ale finančně by byl závod nerealizovatelný. Ten, kdo již zaplatil zálohu na startovné, tak ji v nejbližších dnech obdrží zpět na svůj účet. Děkujeme za pochopení.


Právě byla spuštěna registrace na ročník 2016


18. ročník MX DRUŽSTEV v Nové Pace

Je za námi poslední závod letošní sezony a tím byl již tradiční závod družstev v Nové Pace. Tento závod uspořádal klub AMBSK Košťálov ve spolupráci s Autoklubem v AČR Nová Paka a právě lidem z novopackého klubu chceme poděkovat, že do toho s námi šli a že připravili skvěle trať. Počasí vyšlo více než výborné a na trati se předhánělo 24 tříčlenných družstev. Mysleli jsme, že družstev bude více, proto měla být elektronická časomíra, ale v tomto případě to prostě bylo nemožné. Chceme také poděkovat panu Postolkovi, díky němuž prvních 20 přihlášených týmů platilo za startovné 1000 Kč místo 1500 Kč - díky moc !! Doufáme, že jste si závody užili, že jste se nikdo vážně nezranil a že se vám závody líbily. Díky za vaší účast a příští rok se budeme těšit se seriálem MOTOCROSS CUP 2016, který opět vyvrcholí závodem družstev.

Výsledky jsou v sekci výsledky


Přihlašování prodlouženo do úterý 27.10.

a pozor-STARTOVNÉ PRO PRVNÍCH 20 TÝMŮ ČINÍ 1000 Kč.

Rozhodující pro uplatnění zlevněného startovného je datum připsání zálohy - prvních 20 platí za tým 1000 Kč, ostatní 1500 Kč. Startovné se podařilo snížit díky sponzorovi.


Družstva 2015

Byla přidána sekce přihlášení

Zde si můžete zkontrolovat zda již dorazila vaše platba


Přihlašování bylo právě spuštěno

Přihlášení je platné po uhrazení zálohy


Družstva 2015

17. ročník MX DRUŽSTEV v Nové Pace 1.11.2014

17. ročník družstev ve Štikově ukončil sezonu motocrossu 2014. Na start se postavilo 19 tříčlenných družstev, která si to rozdala na výborně připravené trati. Hned na začátek chceme jako pořádající klub AMBSK Košťálov poděkovat Autoklubu Nová Paka v AČR za spoluprací a právě za přípravu tratě. Doufáme, že vy jezdci, jste byli stejně spokojení jako my! :-) Celý den proběhl bez nějakého většího zranění a za to jsme opravdu rádi, přece jenom to byl poslední závod v tomto roce a byla by škoda se nějak zmrzačit. Jeli jsme na čipy takže výsledky a různé statistiky jsou již na webu :-) Doufáme, že se VÁM závody líbily, a budeme se těšit za rok se seriálem MOTOCROSS CUP 2015 ! :-)

Fotografie a výsledky jsou k nahlédnutí na těchto stránkách v příslušných sekcích


Změna složení družstev!

Po Vašich připomínkách jsme se rozhodli umožnit složení družstev ze samých hobby jezdců, případně jedné licence a dvou hobby jezdců. Většina lidí, kteří by chtěli družstva jet totiž nebyli schopni sehnat jezdce z veteránů nebo 85ccm. Děkujeme za pochopení.

Budete li kvůli tomu někdo chtít udělat změnu v již přihlášeném družstvu. Napiště příslušnou změnu na email druzstva@motocrosscup.cz a my vše upravíme.